15k +

Nośników reklamowych

20m +

Kontaktów tygodniowo

22

Polskich rynków OOH/DOOH

#1

Udział
w rynku
STRÖER POLSKA

Naszą misją jest uwolnienie potencjału OOH bez granic, dla każdego.

Jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm medialnych w Polsce, wykorzystujemy moc kreatywności, bezkonkurencyjne lokalizacje i inteligentne dane o widowni, aby zrewolucjonizować rynek reklamowy. Nasze media umożliwiają markom wyróżnienie się, nawiązanie kontaktu z odbiorcami i budowanie relacji z publicznością jak nigdy dotąd.

STRÖER doskonale rozumie swoją rolę w kształtowaniu kultury. Jesteśmy integralną częścią naszych społeczności i cieszymy się zaufaniem milionów ludzi, którzy codziennie korzystają z naszych mediów. Dzięki temu, tworzymy silne więzi między markami a ich odbiorcami.

Jako lider w branży, wprowadzamy inteligencję do reklamy out of home poprzez wdrażanie na szeroką skalę rozwiązań cyfrowych i wykorzystanie najnowszych technologii.

Image

Nasz cel

W STRÖER wspieramy ludzi, miejsca i biznesy, pomagając im rosnąć w siłę. Rozwijamy osoby w naszym otoczeniu, kształtujemy przestrzenie, które dotykamy i wspieramy rozwój biznesów naszych partnerów.

Nasze przekonania

Polska publiczność to naród o zróżnicowanej demografii, stylu życia i geografii. To mozaika ludzi o różnorodnych preferencjach. Docieramy do nich dzięki nośnikom umieszczonym w miejscach, które mają największe znaczenie.

Nasza wizja

Oddziaływać każdego dnia na każdego odbiorcę, zapewniając realny wpływ tam, gdzie ma to największe znaczenie.

Nasza misja

Wykorzystujemy możliwości technologii, lokalizacji i kreatywność, aby zapewnić angażujące interakcje.

Cel naszej marki

Nasza sieć medialna wspiera rozwój marek i firm poprzez wpływ, zaangażowanie, rozpoznawalność i zaufanie.

Zarząd STRÖER Polska

Andrzej Magdziak
Andrzej Magdziak
Prezes Zarządu STRÖER Polska
Violetta Kuczyńska
Violetta Kuczyńska
Członek Zarządu STRÖER Polska
Edyta Wójcik
Edyta Wójcik
Członek Zarządu STRÖER Polska
Image
KIM JESTEŚMY

STRÖER NA ŚWIECIE

STRÖER SE & Co. KGaA to jedna z wiodących firm medialnych z siedzibą w Kolonii, specjalizująca się w reklamie OOH, online, billboardach i street furniture.

Oprócz Niemiec, firma działa na kluczowych europejskich rynkach obejmujących Polskę, Hiszpanię, Holandię, Belgię i Wielką Brytanię.

STRÖER jest notowany na SDAX oraz w segmencie Prime Standard – czyli niemieckiej oraz frankfurckiej giełdzie papierów wartościowych. W 2023 roku firma osiągnęła przychody w wysokości 1,9 miliarda euro.

Image
PROJEKT BAGLIGHT

Od 2019 r. przekazujemy klientom i partnerom gadżety powstałe w wyniku upcyclingu kreacji reklamowych naszych klientów.

W ramach współpracy z firmą Trashki, dzięki odpowiedzialności naszych klientów z materiałów umieszczonych na nośnikach BAGlight tworzymy unikalne torby podróżne, plecaki i futerały na laptopy, które mogą być wykorzystywane przez wiele lat.

COPYRIGHT © 2024 STRÖER Polska Sp. z o.o. ALL RIGHTS RESERVED. LAST REVISED 1/7/2024